Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Przedszkolaki z podziękowaniem u burmistrza

Dzieci z Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki, odwiedziły burmistrza Marka Długozimę, by osobiście podziękować  za zaproszenie i zorganizowanie w Gminnym Centrum Kultury spotkania z Mikołajem.

Przedszkolaki z XII grupy wraz z opiekunką Panią Agata Pomorską, przyszły do burmistrza, by zaśpiewać kolędę, złożyć  gospodarzowi miasta życzenia świąteczne i wręczyć własnoręcznie wypieczone i ozdobione pierniczki.

Podczas wizyty, mali goście podziękowali burmistrzowi za zorganizowanie i zaproszenie ich na mikołajki,  zorganizowane przez Gminę Trzebnica w Gminnym Centrum Kultury, podczas których przewidziano dla nich szereg bezpłatnych atrakcji. Było to m.in. przedstawienie teatralne w wykonaniu pracowników GCK czy projekcja filmu „Uwolnić Mikołaja!”

Wizyta maluchów w Urzędzie Miejskim była też okazją do odwiedzenia kiermaszu przygotowanego przez uczniów i grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej w Boleścinie.

Na koniec wizyty burmistrz wręczył wszystkim słodkie upominki. 

IMG_1331.jpegW podziękowaniu za zaproszenie i zorganizowanie w Gminnym Centrum Kultury spotkania z Mikołajem, dzieci przyniosły własnoręcznie upieczone i ozdobione pierniczki.