Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Informacja Urzędu Skarbowego w Trzebnicy

Ministerstwo Finansów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podatników, uważa za celowe kontynuowanie kampanii informacyjnej pt. Szybki PIT, której celem jest m.in. pokazanie, że nie tylko wypełnienie deklaracji może być prostsze, ale również istnieje możliwość przesłania jej do urzędu drogą elektroniczną.

W tym celu udostępniono stronę internetową dedykowaną tej akcji. Stanowi ona kompendium wiedzy na temat składania i rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Można znaleźć na niej formularze podatkowe, broszury informacyjne i wszystkie niezbędne informacje, które mają pomóc podatnikom. Strona jest zintegrowana z Fun Page Kampanii na portalu społecznościowym Facebook. Udostępniona została również aplikacja umożliwiająca zadawanie pytań i otrzymywanie na nie odpowiedzi od ekspertów resortu finansów i innych użytkowników aplikacji. Na stronie zamieszczone zostały również filmy promujące kampanię.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Szybki PIT i skorzystania z jej zasobów.

PIT_Corel9-podglad1.jpeg