• EN
  • DE

Trzebnica bierze udział w Turnieju Miast

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza wszystkich do wsparcia inicjatywy "Turniej Miast 2016". Jest to 4 odsłona rankingu organizowanego przez serwis internetowy zumi.pl, w którym możemy pokazać jakim wspaniałym miastem jest Trzebnica.

 

"Turniej Miast" to szansa na zaprezentowanie unikalnego charakteru Trzebnicy. Podobnie jak w poprzednich edycjach ranking tworzony jest w trakcie plebiscytu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na wybrane miasto. Konkurs skonstruowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Bowiem liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców, a uzyskana proporcja decyduje o pozycji w rankingu. Nagrodą główną w zmaganiu jest rabat 99% na kampanię promocyjną wartości 200 tys. zł na łamach portalu onet.pl oraz zumi.pl. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymują rabat na kampanię wartości odpowiednio 100 tys. i 50 tys.

Organizatorzy dla uczestników zabawy przygotowali kilka dodatkowych elementów, aby urozmaicić przebieg akcji. Po oddaniu głosu, będą mieli oni szanse wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc wybrać miejscowość, która wyróżni się na konkretnym polu i zasługuje na miano miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego. Zostanie także zorganizowany konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie swojego miasta. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi. Laureaci tego konkursu otrzymają również nagrody rzeczowe.

Głosowanie rozpocznie się 10 października i potrwa do 7 listopada. Wystarczy wejść na stronę www.turniejmiast.zumi.pl, odszukać Trzebnicę i postępować zgodnie z instrukcją. Pokażmy Polsce, że jesteśmy dumni z miasta, w którym żyjemy!

erkan_Turniej.jpeg