Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Inauguracja warsztatów muzycznych New York Jazz Masters in Trzebnica 2016

Za nami inauguracja warsztatów muzycznych New York Jazz Masters in Trzebnica 2016, która odbyła się w przestrzeniach Gminnego Centrum Kultury, w nowej sali widowiskowo-kinowej. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Trzebnica – Marka Długozimy, a jego realizacja była możliwa dzięki współpracy organizatora agencji Echomusic Art Management ze współorganizatorem Gminą Trzebnica.

Uroczystego otwarcia tygodnia intensywnych treningów muzycznych – przepełnionego dźwiękami, inspiracją, motywacją, muzycznym doświadczeniem i wiedzą i na najwyższym światowym poziomie – w imieniu Gospodarza Gminy – burmistrza Marka Długozimy, dokonał sekretarz Daniel Buczak. Wczorajszy wieczór to także pierwsze, inspirujące jam session w artKawiarni. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

 

 

Zobacz także:

 

  • Warsztaty New York Jazz Masters in Trzebnica za nami!

    1 (20).jpeg

    W dniach od 9 do 16 sierpnia Trzebnica stała się stolicą Jazzu. Był to tydzień intensywnych treningów muzycznych – przepełniony dźwiękami, inspiracją, motywacją, muzycznym doświadczeniem i wiedzą na najwyższym światowym poziomie. Warsztaty New York Jazz Masters in Trzebnica, Poland, dobiegły końca. Wydarzenie, które Burmistrz Marek Długozima objął Honorowym Patronatem, mogło być zrealizowane dzięki współpracy organizatora – agencji Echomusic Art Management oraz Gminy Trzebnica.