• EN
  • DE

Uroczyste otwarcie Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA ZDRÓJ

Chwila na którą wszyscy z niecierpliwością czekają nadejdzie 29 lipca. Tego dnia bowiem zostanie uroczyście otwarte  Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ.  

Ogromny nakład pracy włożony w przebudowę dawnego budynku ośrodka zdrowia oraz dobudowanie zupełnie nowej części sprawiło, że dynamicznie rozwijająca się i ciągle zmieniająca Trzebnica zyskała kolejną piękną i jakże potrzebną mieszkańcom inwestycję. Nowe Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ jest zaprojektowane na miarę oczekiwań wielu pokoleń trzebniczan. Szeroki wachlarz usług oraz wysoki standard obsługi świadczonej przez profesjonalny i wykwalifikowany zespół specjalistów – otworzy w Gminie Trzebnica zupełnie nowy rozdział opieki medycznej XXI wieku.

- Z wielką dumą i ogromną satysfakcją oddaję w Państwa ręce zupełnie nową Przychodnię Zdrowia – Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ. Widząc ogrom prac oraz diametralną zmianę wyglądu tego obiektu utwierdziłem się w przekonaniu, że podjęta przeze mnie decyzja o remoncie i rozbudowie ośrodka zdrowia w tym miejscu naszego miasta była decyzją słuszną- mówi Burmistrz Marek Długozima-Już dziś zapraszam na uroczyste otwarcie Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ, które odbędzie się 29 lipca. Dzień później, podczas Dnia Otwartego, będą mieli Państwo możliwość, na spokojnie i dokładnie, zwiedzić obiekt.

plakat_otwrcie_gcmtz_www.jpeg