Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

XX Finał WOŚP w Trzebnicy

W sali kinowej Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu odbyły się w niedzielę liczne pokazy i występy, a przede wszystkim licytacje w ramach XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrano prawie 29 tys. zł!

W Trzebnicy przez cały dzień można było spotkać niestrudzonych wolontariuszy, zbierających datki – w tym roku celem narodowej zbiórki jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Całe popołudnie można było spędzić w sali kinowej, gdzie od 14.30 rozpoczęły się występy wielu artystów – zarówno muzyczne: Jarosław Królikowski, Come Back, Hard Day, Mitlos, The Sound of Iona, ALG, Bercik i uczestnicy Młodych Śpiewnych, kabaretowe: Formacja DeFormacja, Kabaret Nic Nie Szkodzi, jak i artystyczne: pokazy baletu i tańca. Imprezę prowadzili Anka i Jim Williams z kabaretu Liquidmime oraz Artur Jóskowiak z kabaretu Nic Nie Szkodzi. Tradycyjne puszczanie światełka do nieba, zakończyło XX już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

_galeria_42_26_1_1_4_2_0_0_