Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zapraszamy do Jedynki!

Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy czeka już na uczniów, którzy zakończyli właśnie naukę w szkole podstawowej. Jedynka jest bardzo dobrze przygotowana. Wprowadzono rozszerzony program nauki języka angielskiego. Na nowych uczniów czekają także różnorodne i bogate zajęcia pozalekcyjne i sportowe. Najważniejsze jednak - Gimnazjum jest szkołą bezpieczną i przyjazną. Z roku na rok pięknieje i rozwija się. Warto więc skorzystać z jej oferty edukacyjnej. 

- Na pewno lista jest długa. Jestem dumna z wydarzeń spektakularnych, w organizacji których nasza szkoła nie ma sobie równych, jak, np.  jubileusz szkoły, wigilie pokoleń, wieczornice patriotyczne, bal gimnazjalny. Nie sposób także nie wspomnieć o książce „70 lat trzebnickiej Jedynki”  – niewiele szkół może szczycić się tak rzetelnie spisaną i tak wydaną historią. To na pewno ewenement. Ks. Henryk kardynał Gulbinowicz, któremu wysłaliśmy książkę w podziękowaniu za odprawienie w Rzymie mszy w naszej intencji, napisał: „ (…) prezent wprowadził mnie starego w podziw ” i jest to jedna z najważniejszych recenzji, myślę, że nie tylko dla mnie. Te wszystkie wielkie rzeczy udaje nam się realizować dzięki dobrej współpracy z wieloma organizacjami, instytucjami, stowarzyszeniami – jakoś tak się dzieje, że u nas i z nami wszystkim jest po drodze, w Jedynce każdy czuje się dobrze. W szkole jest po prostu dobra atmosfera. Najlepsze drzwi otwarte były w naszej szkole, najpiękniejszy polonez i bal był ( i co roku jest) w naszym gimnazjum. Współpracujemy, m.in. z Politechniką Wrocławską – z Wydziałem Chemicznym, z Państwowym Instytutem Geologicznym z Warszawy, z Uniwersytetem III wieku, Towarzystwem Miłośników Ziemi Trzebnickiej, Związkiem Sybiraków i innymi organizacjami kombatanckimi i miło jest słyszeć od ludzi, którzy wykładają na całym świecie, a naszych uczniów uważają za najwdzięczniejszych odbiorców. Dumna jestem z dobrej opinii rodziców, a przede wszystkim uczniów. Wielu z nich dopiero w tej szkole odkryło swoje zainteresowania, pasje, zostało zauważonych - zaprasza dyrektor Gimnazjum nr 1 Elżbieta Nowak.

 

IMG_4303.jpeg