Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Targi Sport Expo 2016 za nami!

W miniony weekend, 17 czerwca Gmina Trzebnica wzięła udział w Targach Sport Expo Wrocław 2016, które odbyły się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wzrocławiu w Hali Sportów Walki. Targi były jedną z imprez towarzyszących 4.  „PKO Nocnemu Wrocław Półmaratonowi”.

Odwiedzający Targi Sport Expo mogli zapoznać się z bogatą ofertą dla biegaczy i sportowców. Gmina Trzebnica, jako cenione Centrum Pobytowe dla zawodników, z doskonałymi warunkami do uprawiania różnorodnych sportów, stworzyła idealną ofertę dla wielu sportowców. Mowa tu przede wszystkim o Miejskim Stadionie „Fair Play Arena”, Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA – ZDRÓJ i terenach biegowych w Lesie Bukowym.

Półmaraton w stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród tak dużych imprez organizowana nocą. W tym roku udział w niej wzięło aż 10 tysięcy biegaczy. Każdy z nich w przededniu odebrał pakiety startowe, odwiedzając tym samym stoisko Gminy Trzebnica. Wielu zawodników doskonale znało gminną ofertę, bowiem od dawna uczestniczy w Biegu Sylwestrowym organizowanym od ponad trzydziestu lat.

- Ogromnie się cieszę, że Gmina Trzebnica uczestniczyła w Targach Sport Expo 2016. Jest to dla nas wspaniała okazja do promocji szerokiej oferty sportowej i turystycznej, a także potwierdzenie sportowego charakteru naszej Gminypowiedział burmistrz Marek Długozima. Warto przypomnieć, że z bazy sportowej w Trzebnicy podczas zgrupowań i meczy sparingowych korzystały takie drużyny jak: PSV Eindhoven, obecny Mistrz Polski Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet oraz zespoły przyjeżdżające na mecze ligowe rozgrywane ze Śląskiem we Wrocławiu, a obecnie na stadionie trenuje zespół Cracovii dodał burmistrz.

 

 

IMG_1511.jpegNa trzebnickim stoisku. Obsługiwała go Joanna Rafalska. 

IMG_1517.jpegMałgorzata Moskwa prezentowała ofertę obiektów sportowych w Trzebnicy. 

IMG_1508.jpegOdwiedzający Targi Sport Expo mogli zapoznać się z bogatą ofertą dla biegaczy i sportowców.

IMG_1536.jpegWielu zawodników doskonale znało gminną ofertę, bowiem od dawna uczestniczy w Biegu Sylwestrowym organizowanym od ponad trzydziestu lat.

DSC_0009.jpegTrening Cracovii na gminnym stadionie Fair Play Arena w Trzebnicy.