Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Przychodnia już błyszczy

Postęp prac przy budowie Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-Zdrój jest widoczny gołym okiem, ich zakończenie zbliża się wielkimi krokami. Nowoczesny budynek przychodni zwraca uwagę mieszkańców, przypominając już do złudzenia swój wizerunek z projektów i wizualizacji. W poszczególnych pomieszczeniach trwa malowanie i ostatnie prace kosmetyczne. Na zewnątrz budynku wykładana jest kostka brukowa, wytyczone zostały również nowe miejsca parkingowe.

- Już niedługo mieszkańcy gminy będą korzystać z kompleksowej opieki w nowoczesnym budynku Gminnego Centrum Medycznego, przystosowanym do opieki nad pacjentami niepełnosprawnymi, przyjaznym najmłodszym. To kolejne wielkie i ważne zadanie inwestycyjne, dzięki któremu komfort życia mieszkańców znacznie się poprawi – mówi burmistrz Marek Długozima, który systematycznie sprawdza postęp prac.

Po zakończeniu prac związanych z utwardzaniem terenu znajdującego się przy budynku, rozpocznie się proces nasadzenia zieleni, który dopełni uroku tej odnowionej przestrzeni miejskiej.