• EN
  • DE
  • UA

Odbiór techniczny drogi w Komorowie

Zakończyły się prace związane z budową drogi dojazdowej w Komorowie. Było to zadaniem pn.„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy świetlicy wiejskiej i boiskach sportowych w Komorowie - budowa drogi dojazdowej i wyposażenie boisk sportowych w zaplecze szatniowo-sanitarne”, które w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim uzyskało najwięcej  głosów mieszkańców. Droga o której mowa prowadzi do niedawno oddanej do użytku świetlicy wiejskiej. Prace prowadziła firma Gembiak –Mikstacki z Krotoszyna.

12 Maja odbył się oficjalny odbiór techniczny w którym uczestniczyli Burmistrz Marek Długozima, Radny Rady Powiatu Mariusz Szkaradziński, Zbigniew Zarzeczny Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego, Zbigniew Mroziński, Arkadiusz wieczorek z wydziału TI oraz przedstawiciele wykonawcy Jerzy Kozyra – kierownik budowy, Paweł Kanikowski.

-To kolejne zdanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. W poprzednich latach wykonaliśmy m.in. plac zabaw na podwórzu w rejonie ulic Daszyńskiego, Sienkiewicza i Kościelnej a także upamiętniliśmy kolejkę wąskotorową w Trzebnicy, poprzez ustawienie historycznego taboru na skwerze przy ul Wrocławskiej - wylicza burmistrz Marek Długozima i dodaje - przypominam, że trwa edycja Budżetu Obywatelskiego 2016. Zachęcam do oddawania głosów i współdecydowania o rozwoju Gminy Trzebnica.

Przypomnijmy w tym roku do Budżetu Obywatelskiego Trzebnica 2016 zgłoszono 17 projektów z czego 15 z nich pozytywnie przeszło weryfikację. Do 27 maja mieszkańcy mają możliwość głosowania na wybrany przez siebie projekt. Ogłoszenie wyników nastąpi do 6 czerwca.

IMG_0568.jpegWybudowana droga prowadzi do niedawno oddanej do użytku świetlicy wiejskiej.

IMG_0557.jpegW odbiorze technicznym uczestniczyli: Burmistrz Marek Długozima, Radny Rady Powiatu Mariusz Szkaradziński, Zbigniew Zarzeczny Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego, Zbigniew Mroziński, Arkadiusz Wieczorek z wydziału TI oraz przedstawiciele wykonawcy Jerzy Kozyra – kierownik budowy, Paweł Kanikowski.

Zobacz także: