Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Nowy Dwór zaprosił Świętego do sali Retro

Rada sołecka z Nowego Dworu z rozmachem przeprowadziła imprezę mikołajkową. W Sali Retro Trzebnickiego Ośrodka Kultury bawiła się cała społeczność tej wsi – nie tylko najmłodsi.

Przygotowania do imprezy zaczęły się już w sierpniu, gdy zorganizowano specjalny festyn, na którym zebrano fundusze na Mikołajki. I to był dobry pomysł, a jego finał odbył się na początku grudnia. W Sali Retro było 57 małych mieszkańców Nowego Dworu oraz ich rodzice, dziadkowie, zaproszeni gości. Wszyscy bawili się znakomicie, dzięki Jackowi Rębochowi i jego grupie elfów, która nadawała ton całej imprezie.

Nie odbyło się bez tańców, gier, zabaw i oczywiście nagród, które trafiły do najmłodszych nowodworzan. Dla takiego wieczoru warto było zjawić się w Sali Retro.
- Przebieg imprezy Mikołajkowej udowodnił jak była ona potrzebna. Cieszymy się, że dzięki wsparciu Urzędu Miasta Trzebnicy udało się nam te zabawę przeprowadzić i uatrakcyjnić
– powiedział Marek Paszkot sołtys Nowego Dworu.

Roman Skiba

listopad 2011 091a.jpeg Gry i zabawy dla najmłodszy prowadziła grupa Elfów

listopad 2011 124a.jpeg Św. Mikołaja należy wywołać dzwoneczkiem. Chwila wyczekiwania...

listopad 2011 155.jpeg I w końcu jest ten ulubiony Święty, który rozdaje prezenty!

listopad 2011 176a.jpeg Można usiąść na kolana, pociągnąć za brodę i sprawdzić, czy Mikołaj jest prawdziwy

listopad 2011 072a.jpeg Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zabawy mikołajkowej w sali Retro