Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Odnowione oznakowanie poziome

Dobiegło końca odnawianie poziomego oznakowania dróg w Trzebnicy. Zadanie to realizowała trzebnicka firma grabowiecka.pl, której właścicielką jest Monika Grabowiecka.

Bardziej wyraźne, a dzięki temu lepiej widoczne stały się przejścia dla pieszych, linie zatrzymania, strzałki, oznakowania parkingów, dróg pożarowych, ścieżek rowerowych, linie segregacyjne i krawędziowe oraz znaki uzupełniające.

Dla mnie, jako gospodarza, wygląd miasta jest bardzo ważny, dlatego zależy mi, by wszystko było odnowione i uporządkowane. Poza tym zawsze procentuje, kiedy prace dla gminy, na jej terenie, wykonują lokalne firmy. To ogromnie ważne, by wspierać ich funkcjonowanie i współdziałać w obszarach, w których jest to korzystne dla obu stron, stąd decyzja o powierzeniu zadania – podkreśla burmistrz Marek Długozima.

Jak co roku Gmina Trzebnica zamierza także ukwiecić miasto. Nie tylko nasadzając nowe rośliny, ale także ustawiając piękne kwietniki - szczególnie w okolicach deptaka oraz trzebnickiego rynku. 

 

IMG_9705.jpegOdnowione znaki poziome na ul. Ks. Bochenka. 

IMG_9710.jpegPrzejście dla pieszych w pobliżu SP2, o które wnioskowali rodzice uczniów, a burmistrz Marek Długozima przychylił się do tej inicjatywy.