Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Remont nawierzchni dróg w Gminie Trzebnica

W Trzebnicy trwają prace związane z naprawą nawierzchni drogowej ulic. Efekty prac widoczne są już na ul. Armii Krajowej, Grunwaldzkiej, Głowackiego, gdzie wycięto dziurawe fragmenty jezdni a następnie w to miejsce położono nową masę bitumiczną połączoną z tłuczniem.

Roboty prowadzi firma Gembiak-Mikstacki Sp.j. z Krotoszyna. Kolejne ulice na których zaplanowane są prace to m.in. ul. Kościelna, ul. Ks. Bochenka, ul. Wrocławska, ul. Obornicka, ul. Spokojna, ul. Przemysłowa, ul. Kościuszki, ul. Wojska Polskiego, ul. Cicha, ul. Św. Jadwigi, ul. Wałowa, ul. Polna, ul. Witosa, ul. Słoneczna, ul. Roosevelta, ul. Bema,  a także drogi w sołectwach Gminy Trzebnica, m.in. w Taczowie Małym, Głuchowie Górnym, Masłowie, Komorówku oraz Koniowie.

Armii Krajowej (1).jpegPrace na ulicy Armii Krajowej

Armii Krajowej (4).jpegWszystkie ubytki zostały wyrównane.

głowackiego (3).jpegUlica Głowackiego.

głowackiego (1).jpeg

grunwald (1).jpegParce na ulicy Grunwaldzkiej.

grunwald (2).jpeg