Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Waleczny talent z Gminy Trzebnica

21 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie Burmistrza Marka Długozimy z Barbarą Nalepką – obecnie mieszkającą w Trzebnicy - ratowniczką, pływaczką, koszykarką, piłkarką, a przede wszystkim od kilku lat zawodniczką MMA z medalem Mistrzostw Świata i świeżo zdobytym, brązowym krążkiem w Pucharze Świata w formule K – 1. W spotkaniu uczestniczył także Naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski.

- Serdeczne gratuluję zdobycia Brązowego Medalu w Pucharze Świata w formule K - 1 Rules w Innsbrucku –powiedział burmistrz Marek Długozima. - Zdobycie odznaczenia w zawodach światowej rangi jest potwierdzeniem Pani umiejętności i profesjonalizmu, świadczy również o ogromnym zaangażowaniu i zamiłowaniu do sportu oraz ciężkiej pracy. Życzę, aby następne lata Pani kariery zawodowej były równie udane, przyniosły wiele sukcesów i osobistej satysfakcji.  Niech wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu umiejętności i realizacji planów i zamierzeń będzie niezmienny – dodał burmistrz, który również zaproponował sportowe wsparcie dla zawodniczki, która tak godnie reprezentuje Gminę Trzebnica.

Barbara Nalepka pochodzi z Bochni, obecnie mieszka w Trzebnicy. W kwietniu została powołana do Reprezentacji Polski na Puchar Świata w Kickboxingu, gdzie toczyła udane walki w formule K – 1. Imprezę zakończyła z brązowym medalem, mimo że o starcie w imprezie dowiedziała się tydzień przed wydarzeniem.

- Bardzo się cieszę, że Gmina Trzebnica będzie mnie wspierać w mojej karierze sportowej. Jestem szczęśliwa, że miasto wspiera sportowców, ponieważ nie jest to łatwy zawód i pochłania spore finanse, ale dzięki takim ludziom jak Pan Burmistrz jest zdecydowanie łatwiej i można jeszcze bardziej skupić się na treningach i regeneracji. Jeszcze raz bardzo dziękuję i obiecuję, że będę godnie reprezentować miasto na różnych turniejach w kraju i za granicą – powiedziała Basia Nalepka. 

IMG_8418.jpegSpotkanie Burmistrza Marka Długozimy z Barbarą Nalepką – obecnie mieszkającą w Trzebnicy - zdobywczynią brązowego krążka w Pucharze Świata w formule K – 1. W spotkaniu uczestniczył także Naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski.

IMG_8429.jpegBarbara Nalepka pochodzi z Bochni, obecnie mieszka w Trzebnicy. 

IMG_8434.jpegBurmistrz Marek Długozima pogartulował Basi Nalepce zdobycia medalu, umiejętności i profesjonalizmu. Życzył także kolejnych sukcesów i niegasnącego zapału w wykonywaniu zawodu.

IMG_8436.jpegW kwietniu została powołana do Reprezentacji Polski na Puchar Świata w Kickboxingu, gdzie toczyła udane walki w formule K – 1.