Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     //    W okresie od 27 lipca do końca sierpnia Urząd Miejski będzie przyjmował interesantów od godz. 8:00 do 15:00.

  • EN
  • DE

Remont drogi do Malczowa na finiszu

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami burmistrza Marka Długozimy oraz starosty Waldemara Wysockiego, droga do Malczowa zyskała nowy blask. Jest to trzecia z dużych inwestycji w drogi powiatowe w gminie Trzebnica. Prace wycenione na 188 770,82 zł realizuje firma Eurovia Polska S. A. Bielany Wrocławskie.

Swojego zadowolenia z przeprowadzonej inwestycji nie kryje również sołtys miejscowości Anna Pałka. – Jestem zbudowana tempem prac i nową jakością, która jest już odczuwana przez mieszkańców naszej miejscowości. Czekamy jeszcze na utwardzenie poboczy i droga, z którą przez tyle lat musieliśmy walczyć, wreszcie stanie się dla nas przyjazna. Docenić należy to, że wreszcie w skali powiatowej dostrzegani są mieszkańcy i ich problemy za co chciałam podziękować burmistrzowi i staroście – zakończyła sołtys.

- Te trzy nowo powstałe drogi w gminie Trzebnica oraz inwestycje w innych gminach powiatu Trzebnickiego pokazują, że liczą się dla nas mieszkańcy i ich codzienne problemy. PIS wspólnie z Komitetem Wyborczym Wyborców Marka Długozimy - Skuteczni dla Rozwoju będzie dalej dbał o sprawy związane z codziennym życiem i funkcjonowaniem ludzi zamieszkujących wszystkie gminy Powiatu Trzebnickiego – powiedział starosta Waldemar Wysocki.

Trzy remontowane drogi powiatowe – Taczów Wielki- Brochocin, Trzebnica – Węgrzynów oraz Trzebnica – Malczów, w znaczącym stopniu ułatwią życie mieszkańcom wspomnianych miejscowości, a planowany remont drogi prowadzącej do Ujeźdźca Małego poprawi także komfort podróżujących w stronę Milicza - podsumował burmistrz Marek Długozima.

IMG_6763.jpegBurmistrz Marek Długozima, starosta powiatu Waldemar Wysocki oraz sekretarz Gminy Trzebnica i radny powiatowy Daniel Buczak na odremontowanej drodze w Malczowie wraz z Panią Anną Pałką – Sołtysem Miejscowości. 

IMG_6784.jpegNowa nawierzchnia drogi prowadzącej do Malczowa.