Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Gminna przychodnia pięknieje

Postęp prac przy budowie Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-Zdrój jest widoczny gołym okiem, ich zakończenie zbliża się wielkimi krokami. Nowoczesny budynek przychodni zwraca uwagę mieszkańców, przypominając już do złudzenia swój wizerunek z projektów i wizualizacji. W poszczególnych pomieszczeniach montowane są okładziny, trwa montaż stelaży podwieszanych sufitów, a także malowanie i układanie kafelków. Trwają również prace na zewnątrz budynku.

- Już niedługo mieszkańcy gminy będą korzystać z kompleksowej opieki w nowoczesnym budynku Gminnego Centrum Medycznego, przystosowanym do opieki nad pacjentami niepełnosprawnymi, przyjaznym najmłodszym. To kolejne wielkie i ważne zadanie inwestycyjne, dzięki któremu komfort życia mieszkańców znacznie się poprawi – mówi burmistrz Marek Długozima, który systematycznie sprawdza postęp prac.

Także teren wokół budynku zyskuje nowy wygląd. W tej sprawie burmistrz Marek Długozima spotkał się na placu budowy ze Starostą Waldemarem Wysockim, aby omówić szczegóły dotyczycące remontu wspólnego podwórka nowej przychodni i powiatowego urzędu pracy.

- Wspólnie ze starostą uważamy, że przestrzeń ta powinna mieć spójny i przyjazny wygląd, tak dla pacjentów nowej przychodni, jak i interesantów urzędu pracy. Deklaracja Starosty o podjęciu się remontu podwórka Powiatowego Urzędu Pracy jest kolejnym elementem dobrej współpracy pomiędzy Gminą Trzebnica a Powiatem Trzebnickim. Na terenie wokół przychodni powstaną także dodatkowe miejsca parkingowe, również na długości ul. Kościuszki gdzie trwa właśnie remont chodnika- dodaje burmistrz.

1.jpeg Budynek GCM Trzebnica-Zdrój już prezentuje się wspaniale. Na zdjęciu burmistrz Marek Długozima, kierownicy budowy oraz pracownik wydziału techniczni-inwestycyjnego.

IMG_6559.jpegTrwają prace wokół budynku.

IMG_6545.jpeg

2.jpeg Obecnie w pomieszczeniach kładziona jest specjalna wykładzina.