Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Odnowią oznakowanie poziome w Trzebnicy

W dniu 9 marca burmistrz Marek Długozima podpisał umowę z Moniką Grabowiecką, właścicielką firmy grabowiecka.pl - Bezpieczeństwo, Innowacja. Przedmiotem umowy jest inwestycja polegająca na wykonaniu oznakowania poziomego na obszarze Trzebnicy.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie cienkowarstwowego oznakowania poziomego na terenie całego miasta, w tym – przejścia dla pieszych, linie zatrzymania, strzałki, oznakowanie parkingów, dróg pożarowych, ścieżek rowerowych, linie segregacyjne i krawędziowe, znaki uzupełniające takie jak trójkąty czy symbole .

Koszt wykonania tego zadnia to nieco ponad 38 tysięcy złotych. Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z zasadami i przepisami ruchu drogowego. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do realizacji oznakowania poziomego tj. malowarką samojezdną hydrodynamiczną oraz malowarką stacjonarną do wykonywania elementów drobnych. Zakończenie prac przewidziane jest na 29 kwietnia. - Zależy mi na tym, aby firmy lokalne wykonywały pracę na rzecz naszej gminy. Stąd moja decyzja o powierzeniu tego zadania firmie trzebnickiej - mówi burmistrz Marek Długozima. 

IMG_4147.jpegNa zdjęciu Monika Urbaniak-Grabowiecka – właściciel oraz mąż Jacek Grabowiecki. Wykonawca oświadcza, że sprawnie i solidnie wykona swoją pracę. Firma posiada nowoczesny sprzęt do realizacji oznakowania poziomego. Wszystkie prace będą wykonane zgodnie z zasadami i przepisami ruchu drogowego.