• DE

Wędkarze podsumowali sezon

W niedzielę 28 lutego 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się sprawozdawcze walne zgromadzenie członków trzebnickiego koła nr 23 Polskiego Związku Wędkarskiego.

Na początku prezes Karol Wszołek przywitał przybyłych kolegów i koleżanki. Następnie zgromadzeni na sali członkowie koła dokonali wyboru przewodniczącego, który poprowadził zebranie. W trakcie obrad prezes wraz z członkami zarządu wręczył odznaczenia Wzorowy Młody Wędkarz, które otrzymali: Latus Mateusz, Jędrzejczyk Bartosz, Michałkiewicz Paweł i Piotr.

Zostały także wręczone puchary i dyplomy najlepszym zawodnikom, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w kategorii „senior” i „junior/kobieta” w lidze koła ubiegłego sezonu w wędkarstwie spławikowym, a także najlepszym zawodnikom w połowach wędką spinningową. W spławiku w kategorii senior zwyciężył Robert Boczar, drugi był Paweł Nalepa, a trzecie miejsce przypadło Dariuszowi Borowemu, natomiast w drugiej z kategorii zwycięzcą okazał się Bartłomiej Jędrzejczyk, druga była Małgorzata Syguda a na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Kinstler.

W wędkarstwie spinningowym najlepszym zawodnikiem został Paweł Nalepa, drugi był Robert Boczar a trzecie miejsce zajął Rafał Terlecki.

Specjalną statuetkę wędkarze przygotowali dla burmistrza Marka Długozimy w dowód uznania i wdzięczności za wieloletnią pomoc i wsparcie finansowe sportu wędkarskiego.

Po wręczaniu wyróżnień zarząd koła przystąpił do czytania sprawozdań za rok 2015. Następnie po krótkiej przerwie wszyscy obecni przystąpili do dyskusji na bardzo ważne tematy, m.in. zarybiania stawów i połowu ryb na stawie Zdrojowym. W zebraniu uczestniczyło 38 wędkarzy z koła.

Wyróżnieni Młodzi Wędkarze - Paweł i Piotr Michałkiewiczowie oraz Mateusz Latus. Na zdjęciu z prezesem Koła Karolem Wszołkiem, Szczepanem Gurbodą oraz Stefanem Łożyńskim, prowadzącym szkółkę wędkarską.

DSC06142 -to.jpegPuchary i dyplomy za ubiegłoroczne sukcesy otrzymali m.in. - Dariusz Borowy, Paweł Nalepa i Mariusz Zmarzły.