Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Burmistrz Marek Długozima gościł w Urzędzie Miejskim strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Trzebnicy.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przedstawili sprawozdanie z zeszłorocznych działań jednostki ze szczególnym uwzględnieniem tych na terenie Gminy Trzebnica. Burmistrz wspólnie z Komendantem Powiatowym bryg. mgr inż. Bogusławem Brudem, Dariuszem Zajączkowskim z Wydziału Prewencji oraz Grzegorzem Hurkasiewiczem z Wydziału Operacyjnego ustalili również tegoroczny plan działań oraz współpracy na linii KP PSP w Trzebnicy – Gmina Trzebnica oraz z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej znajdującymi się na naszym terenie.

Wiele przemawia za tym, że współpraca z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej układa się bardzo dobrze. Dziękuję wszystkim strażakom za trud włożony w codzienną pracę i służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy. O tym, że doceniamy ich pracę niech świadczy niejednokrotne wsparcie wyposażenia jednostki, w tym dofinansowanie zakupu wozu bojowego – podkreślił burmistrz. 

 

IMG_2116.jpegStrażacy przedstawili sprawozdanie z działań jednostki w roku 2015.