Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Kręgielnia i fitness

W Trzebnicy powstanie nowoczesna kręgielnia, siłowna oraz klub fitness w Gminnym Parku Wodnym Trzebnica-Zdrój.

Burmistrz Marek Długozima przypomniał, że pomył ten był już analizowany przy budowie basenu, jednak w trakcie realizacji inwestycji kwestia ta została odłożona. - Dziś wracamy to tej inwestycji. Mamy miejsce, które można ciekawie zagospodarować, więc warto je wykorzystać – podkreślił. - Myślimy o czterotorowej kręgielni. To właśnie ona razem z siłownią i fitness klubem poszerzy ofertę Parku Wodnego Zdrój – podkreślił burmistrz. Przypomniał jednocześnie, że kondycja finansowa basenu jest coraz lepsza. Strata, która na początku wynosiła 1,2 mln złotych, dziś wynosi ok. 500 tysięcy. Ma to związek ze zmianą organizacji, redukcją kosztów oraz rosnąca liczbą osób korzystających z basenu. W ostatnich dniach padł rekord – w jednym tylko dniu z basenu skorzystało około 1,5 tysiąca osób.

Spotkanie Burmistrza Marka Długozimy dotyczące mającej powstać kręgielni. Udział w nim wzięli pracownicy wydziału Techniczno-Inwestycyjnego oraz projektanci podobnych obiektów.Spotkanie Burmistrza Marka Długozimy dotyczące mającej powstać kręgielni. Udział w nim wzięli pracownicy wydziału Techniczno-Inwestycyjnego oraz projektanci podobnych obiektów.

4.jpeg

fitness.jpeg