Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Beata Kempa z wizytą u burmistrza

15 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie burmistrza Gminy Trzebnica – Marka Długozimy z Szefową Kancelarii Premiera – Beatą Kempą, która wizytowała swój region. Jednym z głównych tematów rozmowy była sytuacja trzebnickiego Szpitala św. Jadwigi Śląskiej.

Podczas spotkania poruszone zostały tematy społeczne, polityczne i gospodarcze, a najważniejszą z omawianych kwestii była będąca ostatnio w centrum uwagi sytuacja trzebnickiego Szpitala im. św. Jadwigi Śl. w kontekście ogólnej sytuacji szpitali powiatowych w Polsce.

- Udało się przy pomocy pani minister umówić spotkanie z wiceministrem zdrowia dotyczące konsultacji i omówienia wszelkich aspektów związanych z możliwością przejęcia szpitala przez Gminę Trzebnica – mówi burmistrz Marek Długozima. – Cieszę się ogromnie z tego spotkania i tego, że mimo ogromnej ilości nowych obowiązków i zajęć, udało się pani minister Beacie Kempie znaleźć czas na spotkanie ze mną. Jestem pod wrażeniem otwartości, życzliwości i pomocy okazanej ze strony pani minister.

 

IMG_2109.jpegBurmistrz Marek Długozima rozmawiał z Szefową Kancelarii Premiera Beatą Kempą m.in. o kondycji trzebnickiego szpitala. W spotkaniu uczestniczył również wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Piotr Okuniewicz.

 

Zobacz także: 

  • Spotkanie z wiceministrem zdrowia

    SAM_1536.jpeg

    W czwartek, 18 lutego w Warszawie odbyło się spotkanie burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy z wiceministrem zdrowia – Markiem Tombarkiewiczem. W spotkaniu uczestniczył również sekretarz Gminy Trzebnica – Daniel Buczak.