Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Zawody Pojazdów Zdalnie Sterowanych

8 lutego Gminna Hala Sportowa wypełniła się pasjonatami czterech kółek sterowanych radiem. Tego dnia Gmina Trzebnica z okazji ferii zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców Zawody Pojazdów Zdalnie Sterowanych.

Młodzi zawodnicy rozegrali dwie rundy podczas których musieli pokonać tor przeszkód czy przejechać trasę slalomem. Liczyła się nie tylko precyzja przejazdu, ale również czas z jakim udało się pokonać wyznaczoną trasę. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata, najstarszy 13 lat.

Zmagania odbyły się w trzech kategoriach: samochody małe, średnie i monster truck, a niezwykłe umiejętności „kierowców” obserwowali licznie przybyli na zawody kibice.

- Świetna zabawa. Szkoda, że właśnie zepsuł się mój samochód zdalnie sterowany i nie mogłem wziąć udziału w zawodach, ale trzymam kciuki za mojego kuzyna który się ściga- mówi 6 letni Kamil a jego starszy kolega dodaje- W końcu mogę pochwalić się moim monster truckiem, którego dostałem pod choinkę. Ma świetne przyspieszenie i dobrze trzyma się podłoża. Wierzę, że dziś wygram.

I miejsce w kategorii samochody małe zajął Bartek Tyczka. Jakub Lorek to zwycięzca II kategorii- samochody średnie. Zwycięzcą III kategorii- monster truck został Mateusz Wichłacz.

Tego dnia wszystkim dopisywały wspaniałe humory tym bardziej, że na każdego uczestnika czekały upominki.