Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Na zdrowie Marcina

Marcin Kolczak z pewnością nigdy nie zapomni swych 18 urodzin. Impreza odbyła się w świetlicy w Jaźwinach i była wyjątkowa. Rzadko się bowiem zdarza, by na osiemnastce bawili się razem  burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima wraz z małżonką, dyrektor Zespołu Placówek Kultury Barbara Muszyńska, przewodniczący Rady Miejskiej Karol Idzik czy sołtys wsi Janusz Styrna oraz oczywiście rodzina i znajomi.

Ci specjalni goście przyjęli zaproszenie od Marcina, bo chcą go wesprzeć w walce z ciężką chorobą, która doskwiera również młodszemu bratu Przemkowi. Pomogli też sponsorzy i ludzie dobrej woli.
- Dla nas ważna jest każda pomoc i wsparcie, ale też już wiele znaczy nawet samo okazanie zainteresowania. Dlatego to takie ważne dla całej naszej rodziny, że ta impreza się odbyła i mieliśmy tylu wspaniałych gości – powiedziała mama Marcina i Przemka.
Marcin i Przemek od urodzenia chorują na dystrofię mięśniową typu Beckera i Duchena. Muszą być pod stałą opieka lekarzy i rehabilitantów ponieważ choroba robi ogromne spustoszenia w ich organizmach. Konieczna jest ciągła rehabilitacja i opieka. Można ich wesprzeć wpłacając pieniądze z dopiskiem „Kolczaki” na konto nr: 92 9591 0004 3001 0010 2456 0001.

Tuż po udanej 18-tce rodzina Kolczaków napisała podziękowanie. Oto jego treść:

„KWIATY PODZIWIAMY ZA ICH PIĘKNO, LUDZI ZA ICH DOBROĆ”

Za okazane serce, zrozumienie i wsparcie składam serdeczne podziękowania: Burmistrzowi Panu Markowi Długozimie; Przewodniczącemu Rady Miasta Panu Karolowi Idzikowi z małżonką; Wiceprzewodniczącemu RM Janowi Janusiewiczowi; Pani Barbarze Trelińskiej, Dyrektor ZPK Pani Barbarze Muszyńskiej z mężem; Dyrektor SP 3 w Trzebnicy Pani Jadwidze Kalinowskiej; pracownikom SP 3 w Trzebnicy; Państwu Annie i Waldemarowi Tokarskim; Pani Zenobii Kulik; Panom Janowi i Antoniemu Kozłowskim z firmy budowlanej; Sołtysowi Jaźwin Panu Januszowi Styrnie z małżonką; Justynie Grzelak, jej kolegom i koleżankom; Firmie BEZA i Panu Adamowi Kosowskiemu; właścicielowi sklepu „U Gąski” na ul. Daszyńskiego oraz Panu Mirosławowi Dzikowi, jak i również wszystkim moim bliskim, czyli rodzinie i znajomym

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Marcin Kolczak wraz z rodzicami

DSC00298b.jpeg „Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością i słowem dziękuję”