• EN
  • DE

Ferie czasem remontów Gminnych Szkół

Trwające ferie to dla dzieci czas wypoczynku, a dla szkół okres, w którym przeprowadzić lub zaplanować można drobne remonty. Takie właśnie odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Boleścinie, gdzie wyremontowane zostaną toalety, natomiast w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy gruntownie odnowiony zostanie gabinet pielęgniarki szkolnej.

Obie szkoły, wraz z pracownikami Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego wizytował Burmistrz Marek Długozima – to bardzo ważne by dzieci z Gminnych szkół uczyły się w jak najlepszych warunkach, dlatego też w naszych placówkach regularnie przeprowadzamy remonty, dbając o jak najwyższy standard zarówno sal, jak i przestrzeni wewnątrz i wokół budynków – powiedział burmistrz i dodał – prace przeprowadzane w szkole w Boleścinie są konsekwencją spotkań z rodzicami, w porozumieniu z którymi podjąłem decyzję o dalszym funkcjonowaniu placówki oraz jej remoncie – zakończył.

Pani dyrektor SP w Boleścinie Bogumiła Szermer dodała - cieszymy się z tego remontu, ponieważ rozpocznie on proces kolejnych modernizacji w naszej placówce. Dziękuję panu Burmistrzowi za podjętą decyzję o dalszym funkcjonowaniu naszej szkoły i zaangażowanie w sprawy polepszenia komfortu nauczania w naszej placówce.

Remont pomieszczenia pielęgniarskiego w Szkole Podstawowej nr 3 jest zwieńczeniem remontów prowadzonych w wakacje, w czasie których powstała tam winda, wyremontowano salę gimnastyczną oraz szatnię, zakupiono nowoczesne szafki uczniowskie, wyremontowano także sale językowe. Warte przypomnienia są także wcześniejsze inwestycje, m. in. nowoczesna hala sportowa i stołówka.

IMG_1412.jpegWykonawca Marek Paleczek z Zakładu Ogólnobudowlanego Tomasza Oświęcimskiego, Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica, Bogumiła Szermer Dyrektor Szkoły w Boleścinie, Stanisław Koszałko z Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

IMG_1410.jpegToalety, których remont rozpocznie się już niebawem.

IMG_1401.jpegStanisław Koszałko z Wydziału TI, Burmistrz Marek Długozima, Paweł Jędrzejewski z Wydziału TI, Marek Paleczek, Dyrektor Bogumiła Szermer.

IMG_1393.jpeg

IMG_1409.jpeg

DSC_0735.jpegGabinet pielęgniarki w Szkole Podstawowej nr 3.