Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

El Clásico losowanie grup

26 stycznia w Urzędzie Miejskim odbyło się losowanie grup IV edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica - El Clásico. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Marek Długozima, naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski, Krzysztof Stangenberg pomysłodawca turnieju oraz przedstawiciele trzebnickich drużyn.

- Bardzo się cieszę, że już po raz kolejny mogę wspierać sportową pasję. Ten turniej stał się już tradycją, którą teraz pielęgnujemy. Ważnym aspektem jest także wymiar rodzinny turnieju, aktywizujący nie tylko ojców, ale całe rodziny z ich najmłodszymi przedstawicielami – zakończył burmistrz.

- Chciałbym serdecznie podziękować Gminie Trzebnica na czele z burmistrzem Markiem Długozimą, za to, że docenia koszykówkę i pozwala nam, jej mieszkańcom, rozwijać wspólną pasję – powiedział Krzysztof Stangenberg pomysłodawca turnieju.

Rozgrywki odbędą się 13 lutego w hali sportowej ZAPO w Trzebnicy. Rywalizować ze sobą będą trzebnickie drużyny: Robot Trzebnica, DiTRoit Flinstons, Promilki Trzebnica, Zadymki Trzebnica. Podczas trwania turnieju odbędzie się także rodzinny konkurs rzutów do kosza „Mama, tata i dziecko”.