Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców

W Trzebnicy kontynuowane są inwestycje zwiększające bezpieczeństwo w ruchu pieszym. Po powstaniu pasów na ul. Daszyńskiego oraz pasów, wysepek i progów na ul. Witosa, obecnie prowadzone są roboty związane z zamontowaniem progów zwalniających na ul. Żołnierzy Września, a na ul. Wałowej powstaje nowy chodnik.

- Inwestycje te są efektem moich obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami, którzy zgłaszali mi potrzebę poprawy bezpieczeństwa w wymienionych miejscach – zapewnił Burmistrz Marek Długozima i dodał: - Wszystkich mieszkańców w dalszym ciągu zachęcam do aktywnego uczestniczenia w poprawie bezpieczeństwa miejsc, w których na co dzień się poruszamy. Czekam na Państwa wskazówki!