Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Przekazanie kserokopiarki dla uczniów SP 2

18 grudnia podczas świątecznego kiermaszu w Szkole Podstawowej nr 2, Burmistrz Marek Długozima przekazał na ręce przedstawicieli Rady Rodziców nową kserokopiarkę, która będzie służyć dzieciom do celów dydaktycznych.

- Niedawno gościłem przedstawicieli Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 2, którzy poprosili mnie o zakup kserokopiarki. Do tej pory sponsorowali dzierżawę urządzenia, lecz od pewnego czasu brakuje im środków finansowych. Postanowiłem zatem wspomóc ich inicjatywę – powiedział Burmistrz Marek Długozima.DSC_8767.jpeg

Urządzenie zostało przekazane na ręce dyrektor szkoły Grażyny Kanteckiej oraz przedstawicieli Rady Rodziców: Anny Nowakowskiej, Joanny Drożdż-Zawadzkiej oraz Jana Jelenia. – Bardzo dziękujemy panu Burmistrzowi za zakup kserokopiarki i za dotrzymanie danego nam słowa. Urządzenie będzie służyć dzieciom do celów dydaktycznych – zgodnie podkreślili rodzice.