Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Wigilia dyrektorów w SP w Boleścinie

W poniedziałek 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Boleścinie odbyła się Wigilia dla Zespołu Administracyjnego Placówek Oświatowych. Co roku uroczystość odbywa się w innym miejscu, tym razem jej przygotowaniem zajęli się pracownicy szkoły na czele z dyrektor Bogumiła Szermer.

Na początek dzieci uroczym występem artystycznym wprowadziły zgromadzonych gości w świąteczny nastrój. Śpiewały kolędy i prezentowały starannie przygotowany program. W wigilijnym spotkaniu wzięli udział: burmistrz Marek Długozima, dyrektor Zespołu Administracyjnego Placówek Oświatowych Agnieszka Moździerz, dyrektorzy i wicedyrektorzy wszystkich placówek oświatowych gminy Trzebnica.

Sala szkolna została pięknie przystrojona zimowo-świątecznymi ozdobami. Każdy z zaproszonych gości otrzymał w prezencie aniołka na szczęście.

Burmistrz docenił włożony przez dyrektor Bogumiłę Szermer wysiłek w przygotowanie Wigilii, podziękował za piękną organizację uroczystości: – Świąteczny czas jest wspaniałą okazją do spotkania, do wspólnego przeżywania radości i spokoju tego czasu oraz do wspaniałych wzajemnych życzeń. Życzę wszystkim dobrego spędzenia zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z podejmowanych działań oraz niegasnącego zapału – życzył pracownikom gminnej oświaty. 

 

IMG_1589.jpegGości powitał burmistrz Marek Długozima i dyrektor szkoły Bogumiła Szermer.

IMG_1583.jpegUroczystość zgromadziła dyrektorów placówek oświatowych.

IMG_1576.jpegW świąteczny nastrój zgromadzonych gości wprowadziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Boleścinie.

IMG_1581.jpegŚwiąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim zaproszonym.