Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zawody mikołajkowe na basenie

W sobotę poprzedzającą mikołajki, w Gminnym Parku Wodnym Trzebnica-Zdrój odbyły się zawody pływackie. Wzięły w nich udział dzieci w wieku 6-12 lat. Dużą niespodzianka było to, że chwilę później młodzi zawodnicy wcielili się w rolę sędziów, a na torach zmierzyli się instruktorzy i ratownicy.

Zawody otworzyła prezes Gminnego Parku Wodnego Alicja Turkiewicz, a poprowadziła trener pływania i opiekun sekcji „Hydra” działającej w aquaparku - Dominika Duszak. Sędziowie w tym dniu wyglądali wyjątkowo, jak przystało na rozgrywki z okazji dnia Św. Mikołaja. Ich głowy zdobiły elfie czapki, rogi reniferów itp. Na trybunach licznie zgromadzili się rodzice, którzy żywo komentowali przebieg wyścigów i głośno kibicowali swoim pociechom. Niespodzianką przygotowaną przez organizatorów była zamiana ról. Dzieci po zakończeniu swoich zmagań przebrały się w ubrania sędziów i spełniali ich zadania. Instruktorzy i ratownicy stanęli do rywalizacji. Trema była duża, oceniali ich bowiem ci, dla których na co dzień są autorytetami i wzorami do naśladowania w sporcie. Instruktorka Ksenia zwyciężyła wśród pań, a pierwsze miejsce w grupie panów zdobył ratownik Radek.

Tego dnia zwyciężyli nie tylko ci z pierwszych miejsc podium. Doceniono wszystkich, którzy odważyli się na udział w zawodach. Każdy uczestnik otrzymał prezent, a najlepsi zostali udekorowani przez prezes Alicję Turkiewicz medalami.
 

DSC_0243 (2).jpeg
 

DSC_0245 (2).jpeg
 

DSC_0269 (2).jpeg
 

DSC_0320 (2).jpeg
 

DSCF8646.jpeg
 

DSCF8761.jpeg

 

DSCF8872.jpeg

Zobacz także:
  • Trzebnicka Hydra na Międzynarodowych zawodach

    586.jpeg

    Zawodnicy trenujący w Sekcji Pływackiej HYDRA TRZEBNICA, dzięki wsparciu Gminy Trzebnica, wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Pływackich – Internationaler Weddinger Herbst – Pokal, które odbyły się na Pływalni Schwimm – und Sprunghalle w Berlinie.