Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Narada robocza na placu budowy Gminnego Centrum Medycznego

Na placu budowy Gminnej Przychodni Zdrowia TCM ZDRÓJ praca wre, a kolejne etapy remontu na bieżąco konsultowane są podczas cotygodniowych narad roboczych z Burmistrzem Markiem Długozimą. Przychodnia swoim zewnętrznym wyglądem przypomina już tą, którą mogliśmy zobaczyć na licznych projektach i wizualizacjach.

Zamontowano energooszczędne solary, które będą jednym z głównych źródeł energii dla nowego budynku. Obecnie trwają prace związane z malowaniem elewacji oraz montażem identyfikacji wizualnej. Również w środku intensywne roboty przynoszą widoczne efekty –kładzione są tynki, montowane instalacje elektryczne i cieplne, wstawiono okna, a w pierwszych łazienkach pojawiły się kafle.

W rozbudowanej i zmodernizowanej przychodni znajdą się specjalistyczne gabinety wraz z nowoczesnym wyposażeniem, pomieszczeniami rehabilitacyjnymi, przestrzenią dostosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i kącik bezstresowego oczekiwania wydzielony dla dzieci. Rozbudowa obiektu pozwoli na zatrudnienie specjalistów, takich jak np. kardiolog, diabetolog czy neurolog. Co ważne dla zwiększonego komfortu mieszkańców korzystających z usług przychodni, na jej terenie znajdzie się również apteka, tak by w jednym miejscu można było skorzystać z pomocy lekarskiej oraz wykupić potrzebne medykamenty. Zagospodarowanie terenu wokół przychodni przewiduje również dodatkowe miejsca parkingowe.

 

IMG_8709.jpegNarada robocza w której uczestniczyli: Burmistrz Marek Długozima, Elżbieta Rezler oraz Jadwiga Żmuda - Adamska z Gminnej Przychodni Zdrowia, Wojciech Skibniewski Kierownik Budowy, Zbigniew Zarzeczny Naczelnik Wydziału TI,  Stanisław Koszałko z Wydziału TI, Paweł Jędrzejewski z Wydziału TI, Stanisław Jednoróg. 

IMG_8735.jpegPrzychodnia swoim zewnętrznym wyglądem przypomina już tą, którą mogliśmy zobaczyć na licznych projektach i wizualizacjach. 

IMG_8761.jpegW łazienkach zamontowane zostały kafle. 

4.jpegPomieszczenie przeznaczone pod gabinet prezesa. Na zdjęciu Burmistrz Marek Długozima, Elżbieta Rezler oraz Jadwiga Żmuda - Adamska z Gminnej Przychodni Zdrowia.

5.jpegRównież w środku intensywne roboty przynoszą widoczne efekty.

6.jpegKlatka schodowa znajdująca się w starej części Gminnej Przychodni poddawana jest renowacji.

IMG_8789.jpegPrzestronna klatka schodowa w dobudowanym skrzydle przychodni.

8.jpegW rozbudowanej i zmodernizowanej przychodni znajdą się specjalistyczne gabinety wraz z nowoczesnym wyposażeniem, pomieszczeniami rehabilitacyjnymi.

9.jpegTrwają prace wewnątrz budynku, kładzione są tynki, montowane instalacje elektryczne i sanitarne.

10.jpegNowy wygląd budynku to także spójność wizualna. Trwa malowanie elewacji.

11.jpegBurmistrz Marek Długozima wraz z nowym kierownikiem budowy z ramienia firmy ISB Budownictwo sp. z o.o Wojciechem Skibniewskim.

12.jpegDla zwiększonego komfortu mieszkańców korzystających z usług przychodni, na jej terenie znajdzie się również apteka.

 

 

Zobacz także:
  • Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ - postęp prac

    6.jpeg

    Trwa intensywny remont Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ. Stary budynek przychodni przeszedł termomodernizację, zadbano również o elewację. Obecnie trwa montaż energooszczędnych solarów na dachu nowej części budynku. Przychodnia powoli nabiera ostatecznych kształtów, a już w przyszłym roku w swych komfortowych wnętrzach przyjmie pierwszych pacjentów.