• EN
  • DE

Ul. Witosa bezpieczniejsza dla pieszych

Trwają prace związane z poprawą bezpieczeństwa przechodniów na ul. Witosa. Powstały tam dwie wysepki ograniczające parkowanie, a tym samym zwiększające widoczność dla przechodzących na drugą stronę ulicy, wykonane zostaną również dodatkowe pasy na wysokości przejścia łączącego ul. Witosa z ul. Wojska Polskiego.

- Mieszkańcy, w szczególności dzieci oraz młodzież, którzy często poruszają się tym przejściem, zwrócili moją uwagę na istniejące niebezpieczeństwo. Stwarzają je zaparkowane auta, które znacznie ograniczają widoczność podczas przechodzenia przez ulicę. Powstanie tej wysepki to kolejny etap poprawy bezpieczeństwa w Trzebnicy. Wszystkich mieszkańców w dalszym ciągu zachęcam do aktywnego uczestniczenia w poprawie bezpieczeństwa miejsc, w których na co dzień się poruszamy. Czekam na Państwa wskazówki! – powiedział Burmistrz Marek Długozima. 

 

IMG_8855.jpegBurmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zachęca mieszkańców do aktywnego uczestniczenia w poprawie bezpieczeństwa miejsc, w których na codzień się poruszamy.

IMG_8508.jpegPrace związane z poprawą bezpieczeństwa przechodniów na ul. Witosa.

IMG_8846.jpegNa ul. Witosa wykonane zostanie także dodatkowe przejście dla pieszych.

IMG_8507.jpeg