Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     //    W okresie od 27 lipca do końca sierpnia Urząd Miejski będzie przyjmował interesantów od godz. 8:00 do 15:00.

  • EN
  • DE

Jubileusz Państwa Grzeżułkowskich

Państwo Feliksa i Henryk Grzeżułkowscy 24 listopada otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk burmistrza Marka Długozimy, który wnioskował o ich przyznanie do Prezydenta RP.

Ceremonia wręczenia medali odbyła się w Sali Ślubów trzebnickiego ratusza. Burmistrz Marek Długozima wręczając odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP, legitymacje oraz okolicznościowe dyplomy pogratulował jubilatom długiego stażu małżeńskiego: - Złote gody to szczególny jubileusz, który świadczy o istnieniu miłości i wzajemnego zrozumienia. To także doskonały wzór dla młodych ludzi wstępujących w związki małżeńskie. Życzę dalszych szczęśliwych lat wspólnego życia – zakończył burmistrz.

Państwo Grzeżułkowscy pochodzą z niewielkich miejscowości położonych nieopodal Wielunia. Poznali się podczas pracy w Państwowym Gospodarstwie rolnym w Rzędziszowicach, a w 1958 roku odbył się ich ślub. Od 1961 roku mieszkają w Skarszynie i tu wychowali troje dzieci: Danutę, Wiesława i Zbigniewa. Jubilaci dochowali się także siedmiorga wnucząt i jednej prawnuczki. 

 

 

Zobacz także:
  • Jubileusz Państwa Pernak


    SAM_9472.jpegKolejne małżeństwo Gminy Trzebnica obchodziło piękny jubileusz - 50 lat wspólnego życia. Z tej okazji Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Piotrowska, w imieniu mieszkańców naszej gminy, złożyli Państwu Teresie i Janowi Pernak serdeczne gratulacje, kwiaty, życzenia oraz upominek, a także odznaczyli jubilatów okolicznościowymi medalami.

  • Jubileusz państwa Jankowskich

    IMG_6036.jpeg

    Państwo Maria i Kazimierz Jankowscy 10 października otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk burmistrza Marka Długozimy, który wnioskował o ich przyznanie do Prezydenta RP.