Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Reprezentacja Polski U-15 na Fair Play Arena

W dniach 21-23 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej U-15 przebywała w Trzebnicy na zgrupowaniu przed dwumeczem towarzyskim z Irlandią, który zostanie rozegrany już dziś i 26 listopada w Dublinie.

Młodzieżowa reprezentacja kraju U-15, trenowana przez Bartłomieja Zalewskiego, doskonaliła swoje umiejętności w Trzebnicy na Stadionie Miejskim Fair Play Arena, na płycie głównej oraz bocznej ze sztucznym oświetleniem.

W poniedziałek kadra Polski udała się do stolicy Irlandii na pierwszą wizytę, gdzie odbędą się dwa towarzyskie starcia z tamtejszą reprezentacją. – Miło jest patrzeć, jak trzebnicka Fair Play Arena służy nie tylko naszym mieszkańcom, ale i zawodnikom z zewnątrz. Oznacza to, że warto inwestować w takie obiekty – powiedział burmistrz Marek Długozima życząc jednocześnie zawodnikom sukcesu w Dublinie.

Warto przypomnieć, iż wcześniej w Trzebnicy odbywały się już zgrupowania takich zespołów jak: Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, PSV Eindhoven czy Reprezentacja Kobiet w Piłce Nożnej. Za korzystaniem z trzebnickiego stadionu przemawia nie tylko bliska odległość od stolicy Dolnego Śląska, lecz przede wszystkim doskonała jakość murawy.

 

DSC04426.jpeg

DSC04435.jpeg

DSC04464.jpeg

DSC04496.jpeg

DSC04508.jpeg