• EN
 • DE

Ruszyły sekcje i koła zainteresowań w Gminnym Centrum Kultury w Trzebnicy!

W nowych, zmodernizowanych przestrzeniach Gminnego Centrum Kultury ruszyły warsztaty, pracownie i koła zainteresowań dopasowane do potrzeb mieszkańców i kierowane do wszystkich grup wiekowych. Wachlarz zajęć i kół zainteresowań oferowanych przez GCK jest bardzo szeroki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, bowiem istnieją jeszcze wolne miejsca w pracowni rękodzieła, do sekcji Flash Mob, na warsztaty kulinarne dla dorosłych. Wiadomo także, że na wiosnę odbędzie się drugi nabór do pracowni fotograficznej. Pragniemy również poinformować, iż rozpoczęły się zajęcia sportowe dla Rodzin 3+, na które zapraszamy w soboty od 15.00 do 17.00 do hali sportowej.

 

Nowa oferta kulturalna na sezon 2015-2016

 

 

 

Zobacz także:
 • Ruszył Dyskusyjny Klub Filmowy!

  IMG_7575.jpeg

  W poniedziałkowy wieczór 9 listopada, na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy, w sali im. Feliksa Mułki w Gminnym Centrum Kultury, odbyło się spotkanie organizacyjne inaugurujące cykl spotkań miłośników sztuki filmowej. 

 • „Filmowo mi!” w nowym Centrum

  IMG_4910.jpeg

  Finisaż wystawy plakatu filmowego do najbardziej znanych produkcji z lat 1970 – 1993 odbył się w sali im. Feliksa Mułki w Gminnym Centrum Kultury. Plakaty pochodziły ze zbiorów młodego kolekcjonera Adriana Czyżowicza ze Żmigrodu.
   

 • Inauguracja Roku Akademickiego UTW TĘCZA

  IMG_5504.jpeg

  30 września w sali RETRO Gminnego Centrum Kultury i Sportu członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rozpoczęli nowy rok akademicki.