• EN
  • DE

Już niebawem powstanie bezpieczne przejście na ul. Witosa

30 października odbyło się spotkanie robocze w sprawie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Dotyczyło ono budowy wysepki ograniczającej zatrzymywanie samochodów oraz powstanie pasów, a także progu zwalniającego na ul. Witosa. Będą się one mieścić na wysokości przejścia prowadzącego od ul Wojska Polskiego.

W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Marek Długozima, Zbigniew Mroziński Zastępca Naczelnika Wydziału TI, Arkadiusz Wieczorek z Wydziału TI oraz Adam Ozimina- projektant przejścia.

- Mieszkańcy, w szczególności dzieci oraz młodzież, którzy często poruszają się tym przejściem, zwrócili moja uwagę na istniejące niebezpieczeństwo. Stwarzają je zaparkowane auta, które znacznie ograniczają widoczność podczas przechodzenia przez ulicę. Powstanie tego przejścia to kolejny etap poprawy bezpieczeństwa w mieście Trzebnicy- powiedział burmistrz Marek Długozima i dodał- Wszystkich mieszkańców w dalszym ciągu zachęcam do aktywnego uczestniczenia w poprawie bezpieczeństwa miejsc w których na co dzień się poruszamy. Czekam na Państwa wskazówki!

IMG_7230.jpegW spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Marek Długozima, Zbigniew Mroziński Zastępca Naczelnika Wydziału TI, Arkadiusz Wieczorek z Wydziału TI oraz Adam Ozimina- projektant przejścia.
 

IMG_7265.jpeg
 

IMG_7205.jpeg
 

IMG_7239.jpeg