Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Radosny Dzień Przedszkolaka

Maluchy przyszyły do burmistrza z bukietem słoneczników i laurką. Dziękowały za piękne przedszkole, w którym mogą się bawić i rozwijać. Burmistrz Marek Długozima wręczył im kolorowe kredki – aby mogły namalować swój świat marzeń. Zapewnił również, że ważne są dla niego sprawy najmłodszych. Europejski Dzień Przedszkolaka to okazja, by zwrócić uwagę społeczeństwa na rangę edukacji przedszkolnej.

W czwartkowy poranek, 29 września, radosny korowód maluchów przemaszerował ulicami Trzebnicy. Dzieci z Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki uśmiechem, kwiatami, proporczykami demonstrowały trzebniczanom, jak ważne jest dla nich przedszkole. Opowiadały o tym w piosenkach i wierszykach. To miejsce, w którym mogą się rozwijać, bawić, uczyć kreatywności i poznawać przyjaciół. Swój przemarsz dzieci zakończyły w Urzędzie Miejskim. Sympatyczne spotkanie z burmistrzem Markiem Długozimą odbyło się w atmosferze radosnych występów artystycznych i wręczania upominków.


DSC04975.jpeg
Wizyta w Urzędzie Miejskim była prawdziwym przeżyciem dla przedszkolaków

DSC04981.jpeg
Maluchy dziękowały za piękne przedszkole

DSC04990.jpeg
Spotkanie w Urzędzie odbyło się w radosnej atmosferze piosenek i wierszyków

DSC04994.jpeg
Burmistrz wręczył dzieciom kredki, aby mogły namalować świat swoich marzeń

DSC05000.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie z okazji Europejskiego Dnia Przedszkolaka

przedszkolaki1.jpeg