• EN
 • DE
 • UA

Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ

Ochrona zdrowia jest jednym z priorytetowych kierunków działań gminy. Prowadzimy przedsięwzięcia zachęcające mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia, przygotowujemy infrastrukturę do uprawiania rożnych form sportu na świeżym powietrzu, dbamy o tereny zielone naszej gminy. Przeprowadzono także kompleksową modernizację ośrodka zdrowia - Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ.

Wybudowanie nowoczesnej przychodni zdrowia, pełniącej szeroki zakres usług medycznych, było zadaniem wielopoziomowym i skomplikowanym. Podjęliśmy jednak to wyzwanie, by zapewnić mieszkańcom naszej gminy opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Funkcjonująca wcześniej przychodnia przeszła więc gruntowny remont oraz rozbudowę. Obok budowy Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, modernizacji Trzebnickiego Stadionu Miejskiego FAIR PLAY ARENA czy Gminnego Centrum Kultury i Sztuki, jest to jedna z największych inwestycji naszej gminy z ostatnich lat.

 

 

 

 

Remont, budowa i rozbudowa Gminnego Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ:

 

 

 
 • Nowoczesne Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ już otwarte!

  Kolejne marzenie Trzebniczan spełniło się wraz z otwarciem nowoczesnego Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ.

  Kolejne marzenie Trzebniczan spełniło się wraz z otwarciem nowoczesnego Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ. W piątek 29 lipca Burmistrz Marek Długozima wspólnie z Elżbietą Rezler prezesem nowego Centrum Medycznego oraz Jadwigą Żmudą-Adamską prokurentem zarządu, przeciął symboliczną wstęgę, otwierając tym samym przychodnię i wprowadzając opiekę medyczną w Gminie Trzebnica na nowy, wyższy poziom.

 • Modernizacja Roku 2016

  11.jpeg

  Trzebniczanie od dawna czekali na przychodnię zdrowia, która będzie obiektem na miarę XXI wieku. Dzięki determinacji i zaangażowaniu burmistrza Marka Długozimy w ubiegłym roku mieszkańcy zyskali nowoczesne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ. Budynek, który przeszedł gruntowny remont i znaczącą metamorfozę, został doceniony przez kapitułę konkursu „Modernizacja Roku 2016”.