Urząd Miejski w Trzebnicy informuje, że w związku z wystąpieniem awarii sieci telefonicznej kontakt telefoniczny z urzędem jest utrudniony. Obecnie trwają prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii. Przepraszamy za utrudnienia  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

  • EN
  • DE
  • UA

Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ

Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ działa od 1 lipca 2011 r. Najnowocześniejszy obiekt w regionie składa się z części wewnętrznej – basen sportowy i rekreacyjny, brodzik, zjeżdżalnia, jacuzzi, sauny, bar i zewnętrznej – basen, 2 zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej. Ulokowany w przepięknej okolicy Lasu Bukowego oraz Stawów Trzebnickich – byłych terenach uzdrowiskowych miasta. Uroczy zarówno w dzień, jak i nocy, dzięki ciekawemu oświetleniu. 

www.trzebnicazdroj.eu

 

 

  • Uroczyste otwarcie Strefy Aktywności Sportowej

    11.jpeg

    Po raz kolejny możemy być dumni z najnowszej inwestycji gminy, która jest uzupełnieniem bogatej oferty Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i z pewnością stanie się piękną wizytówką Trzebnicy. Mowa o Strefie Aktywności Sportowej, na której oficjalne otwarcie zaprosił 17 lipca gospodarz miasta – burmistrz Marek Długozima.