Urząd Miejski w Trzebnicy informuje, że w związku z wystąpieniem awarii sieci telefonicznej kontakt telefoniczny z urzędem jest utrudniony. Obecnie trwają prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii. Przepraszamy za utrudnienia  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

  • EN
  • DE
  • UA

Turystyka

Odpocznij od zgiełku! Nasza gmina może poszczycić się wieloma zabytkami i miejscami, które stanowią atrakcje turystyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie – historię, a nawet prehistorię, spacery, przyrodę, sport, a przede wszystkim odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Zachęcamy do zapoznania się z nowym portalem w całości tematycznym poświęconym turystyce w Gminie Trzebnica - www.turystyka.trzebnica.pl, Interaktywną Mapą, a także gotowymi trasami do wydrukowania oraz Rodzinnym Przewodnikiem Turystycznym po Gminie Trzebnica.

 

Zobacz także:
  • Winna Góra – koncepcja coraz klarowniejsza

    IMG_8140.jpeg

    We wtorek 17 listopada w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie, będące kontynuacją rozmów związanych z zagospodarowaniem Winnej „Kociej” Góry. Na poprzednim spotkaniu, które odbyło się 2 listopada, architekt Bartosz Żmuda z CREOPROJECT został poproszony o przygotowanie ogólnej koncepcji zagospodarowania terenu, w oparciu o wcześniejsze projekty. W efekcie powstały pomysły oraz szkice, które zostały przedyskutowane podczas wtorkowej narady.