Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     //    W okresie od 27 lipca do końca sierpnia Urząd Miejski będzie przyjmował interesantów od godz. 8:00 do 15:00.

  • EN
  • DE

Remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 3

Na razie widać cegły, tynki i pracowników firmy budowlanej, którzy starają się ukończyć prace zgodnie z podpisaną umową i w terminie. Najważniejsze jest bowiem dobro uczniów. Już w listopadzie młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy będzie mogła zjeść ciepły posiłek w wyremontowanych wnętrzach stołówki.

Pierwsze danie, drugie danie i koniecznie kompot. Za takim posiłkiem tęsknią zarówno uczniowie, jak i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. Wszyscy jednak zgodnie podkreślają, że warto poczekać na odremontowane i nowocześnie wyposażone wnętrza kuchni i stołówki. 

I choć w pierwszej kolejności zamierzano przeprowadzić remont parteru budynku szkoły, to zdecydowano, że zły stan techniczny stołówki i kuchni, wymaga natychmiastowej interwencji. Ta zmiana planów spowodowała, że prace trwają w momencie, gdy rozpoczął się rok szkolny, ale priorytetem jest przede wszystkim dobro uczniów, którzy codziennie będą korzystać ze szkolnej stołówki.

Warto podkreślić, że w czasie prac remontowych dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 nie zapomniała o uczniach będących w naprawdę trudnej sytuacji materialnej. We współpracy z pracownikami Miejskiego Ośrodka Opieki Społecznej zadbano o dożywianie w postaci kanapek, soczków i jogurtów.

Remont pomieszczeń rozpoczął się tydzień temu i potrwa do 31 października 2011 r. Koszt przeprowadzonych prac to 121.063.73 zł. Środki pochodzą z budżetu gminy Trzebnica.

DSC04718.jpeg

DSC04737.jpeg

DSC04732.jpeg

DSC04738.jpeg