Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Trzebnicki Stadion Miejski FAIR PLAY ARENA

To nowa nazwa zmodernizowanego stadionu miejskiego wyłoniona w ramach konkursu, który rozstrzygnięto 14 września br. Przez miesiąc mieszkańcy dzwoniąc lub wysyłając e-maile zgłaszali swoje pomysły w Urzędzie Miejskim. Wpłynęło prawie 40 propozycji! Po ocenieniu wszystkich jury wyłoniło zwycięską nazwę nadesłaną przez panią Grażynę Markiewicz. Serdecznie gratulujemy!

Obradujące jury oceniło nadesłane zgłoszenia pod względem atrakcyjności i dostosowania nazwy do charakteru zarówno miasta jak i obiektu. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców gminy Trzebnica. Zwyciężczyni pani Grażyna Markiewicz odbierze nagrodę niespodziankę 1 października podczas oficjalnego otwarcia zmodernizowanego Stadionu Miejskiego.