Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

 • EN
 • DE

Aktualności

 • Wsparcie dla trzebnickiego szpitala

  11.jpeg

  Od początku pełnienia urzędu przeze burmistrza Marka Długozimę, wspiera on czynnie Trzebnicki Szpital Św. Jadwigi Śląskiej.

 • Koronawirus – co musisz wiedzieć

  komunikaty_UM__2.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami i zmianami od 1 kwietnia. 

 • Trzebnicki Pakiet Antykryzysowy

  fb_Trzebnicki Pakiet Antykryzysowy-03.jpeg

  Szanowni Państwo - Przedsiębiorcy, Rolnicy, Mieszkańcy, Rodzice! Sytuacja wywołana światową epidemią, w której się obecnie wszyscy znajdujemy, nie jest łatwa dla nikogo. Jednak by choć częściowo zminimalizować skutki ekonomiczne tego trudnego dla nas czasu, burmistrz Marek Długozima od poniedziałku, tj. 23.03.2020 r. powołał zespół roboczy w celu opracowania „Trzebnickiego Pakietu Antykryzysowego”. Skierowany on będzie do: przedsiębiorców, rolników, rodziców dzieci przedszkolnych i żłobkowych, mieszkańców lokali gminnych, innych grup społecznych.

 • Wsparcie z ZUS - rządowa tarcza antykryzysowa

  tarcza_fb-01-01.jpeg

  Przekazujemy informację dotyczącą rozwiązań dla biznesu realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia.

 • Wsparcie z KRUS - rządowa tarcza antykryzysowa

  wsparcie krus-10.jpeg

  Przekazujemy informację Placówki Terenowej KRUS w Trzebnicy na temat form wsparcia rolników w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej. 

 • Zmiana pracy Urzędu Miejskiego od 27 marca

  komunikat_3.png

  Urząd Miejski pozostaje całkowicie zamknięty dla obsługi interesantów. Uprzejmie prosimy o załatwianie możliwie wszystkich spraw telefonicznie, mailowo lub poprzez platformę ePUAP.

 • Komunikacja Zbiorowa - zmiana rozkładu jazdy od 26 marca

  KOMUNIKATY O ZAMKNIĘCIU-10.jpeg

  Szanowni Państwo, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-19 informujemy, że od 26.03.2020 r. linia A kursować będzie w zmienionym rozkładzie jazdy. Obowiązywać będą kursy 1,2 oraz 11 i 12 z rozkładu ogólnego dostępnego na przystankach. Ponadto od 26.03.2020 r. zawiesza się wszystkie kursy linii C, E oraz F, a także od 27.03.2020 r. kursy linii B oraz D. Powyższe obowiązuje DO ODWOŁANIA.

 • Dzień sołtysa

  11.jpeg

  W piątek 13 marca na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy odbyło się spotkanie z sołtysami z terenu Gminy Trzebnica. Było ono okazją do złożenia życzeń z okazji przypadającego na 11 marca Dnia Sołtysa.

 • Najzdolniejsi nagrodzeni

  11.jpeg

  Uroczysta gala wręczenia Stypendiów im. Jana Pawła II oraz Stypendiów Burmistrza Gminy Trzebnica odbyła się 10 marca w Gminnym Centrum Kultury. Burmistrz przyznając stypendia już po raz 14 wyróżnił jedenaścioro uczniów za osiągniecia w nauce, sukcesy w konkursach oraz zainteresowania pozaszkolne, a także wzorową postawę. 

 • Informacje Gminnego Centrum Medycznego

  gcm_info.jpeg

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.