#SzczepimySię |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

 • EN
 • DE

Aktualności

 • Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła

  ulotka www (1).jpeg

  Na zlecenie Gminy Trzebnica, ankieterzy GlobalECO przeprowadzą inwentaryzację indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Trzebnica. Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienie Burmistrza oraz identyfikatory.

 • Dyżury podatkowe o Polskim Ładzie

  BADANIA PANORAMA-09.jpeg

  Od wtorku 11 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Trzebnicy uruchomione zostały dyżury podatkowe o Polskim Ładzie.

 • Pamiętaj złożyć deklarację o źródłach ogrzewania budynku

  fb Ulotka CEEB-01.jpeg

  Deklarację o źródłach ogrzewania złożyć można do 30 czerwca 2022 r.

 • Spektakl muzyczny - Leningrad. Bilety już w sprzedaży

  Leningrad_l-2048x1689-01.jpeg

  Znakomicie zrealizowany muzyczny spektakl, zbudowany jest na bazie twórczości zespołu Leningrad z Sankt Petersburga. Przedstawienie od początku wciąga widzów niezwykle wiarygodnie i sugestywnie tworzonym nastrojem permanentnej balangi, doskonałą grą aktorów Mariusza Kiljana i Tomasza Marsa, porządną dawką czarnego humoru oraz niesamowitą energią granej na żywo, ostrej muzyki, w wykonaniu instrumentalistów, którzy również uczestniczą w działaniach scenicznych.

 • Odpowiedź na kłamstwa

  HERB WSZYSTKIE-07.jpeg

  W związku z rozpowszechnianiem przez redaktora Daniela Długosza i cytowanego w artykule radnego Krzysztofa Śmiertki fałszywych informacji na temat planowanych zmian w odpłatności za pobyt w gminnych placówkach opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 i wprowadzaniem rodziców w stan zaniepokojenia i dezorientacji przedstawiam wyjaśnienie.

 • Laboratoria przyszłości

  12.jpeg

  Burmistrz Marek Długozima pozyskał 741 700,00 z rządowego projektu ,,Laboratoria przyszłości’’. Jest to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Dzięki temu dofinansowaniu możliwym był zakup nowoczesnego sprzętu do wszystkich szkół na terenie Gminy Trzebnica.

 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 18 (205) 2021.

 • Naukowe osiągnięcie

  11.jpeg

  Sylwia Baluta trzebniczanka, doktor nauk w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, była gościem burmistrza Marka Długozimy, który pogratulował jej zdobycia tytułu i życzył kolejnych sukcesów.

 • Harmonogram 2022 zbiórki odpadów komunalnych oraz wielkogabarytowych

  zasady.jpeg

  Zapoznaj się z harmonogramem zbiórki odpadów komunalnych w 2022 r. Przypominamy, że w okresach pomiędzy terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektrosprzętu z terenu Gminy Trzebnica, odpady te bez ponoszenia dodatkowych opłat można na bieżąco zawozić do GPSZOK zlokalizowanego przy ul. Milickiej 47. Pobierz aplikację mobilną Gminy Trzebnica i korzystaj z kalendarz wywozu odpadów. Aplikacja przypomni o terminie odbioru poszczególnych odpadów, poinformuje o zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, powiadomi o aktualnościach związanych z tą tematyką.

 • Jasełka w Przedszkolu nr 2

  13.jpeg

  Tradycją stały się spotkania wigilijne przed świętami Bożego Narodzenia. Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, chętnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby choinkowe i kartki świąteczne.  Uczą się kolęd, przygotowują i prezentują jasełka przed zaproszonymi gośćmi.