Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

 • EN
 • DE

Aktualności

 • Prace dobiegają końca

  13.jpeg

  Końca dobiegają prace związane z przebudową ul. Grota-Roweckiego, ul. Szarych Szeregów i ul. Łąkowej w Trzebnicy. Prowadzi je firma Gembiak-Mikstacki z Krotoszyna. Inwestycję wizytował burmistrz Marek Długozima.

   

 • Informacja Burmistrza

  3.06_przedszkole-03.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Burmistrza Gminy Trzebnica w sprawie funkcjonowania żłobka, przedszkoli oraz szkół. 

 • Koronawirus – co musisz wiedzieć

  komunikaty_UM__2.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

 • Tymczasowe przystanki autobusowe przy ul. Ks. Bochenka - stanowisko burmistrza

  IMG_7146_1.jpeg

  W środę 27 maja na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy w Gminnym Centrum Kultury odbyło się spotkanie z sołtysami naszej gminy. Odbyło się ono z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i miało na celu m.in. omówienie spraw bieżących oraz związanych z planami inwestycyjnymi na najbliższy czas. Podniesiony została również temat tymczasowych przystanków autobusowych zlokalizowanych przy ul. Ks. Bochenka. Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Burmistrza Gminy Trzebnica w sprawie wspomnianych przystanków, które nie zostaną zlikwidowane i będą służyły osobom wysiadającym oraz komunikacji miejskiej.

 • Projekt "Zdalna Szkoła"

  druk plakat_A3FE_POPC_barwy_RP_Europejski_Fundusz_Rozwoju_Regionalnego_plakat_a3_poziom_edit.docx Aktual-01.jpeg

  Pragniemy poinformować, iż Gmina Trzebnica uzyskała dofinansowanie dla projektu grantowego pn.: ,, Zdalna szkoła – wparcie ogólnopolskiej sieci edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego’’. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Dzięki przyznanemu dofinansowaniu do 8 Szkół Podstawowych Gminy Trzebnica trafił sprzęt zaspokajający potrzeby 60 uczniów, umożliwiając kontynuowanie realizacji podstawy programowej w warunkach domowych.

 • Konsultacje społeczne projektu „Planu zaopatrzenia w energię elektryczną, prąd i paliwa gazowe dla Gminy Trzebnica”

  Komunikat.jpeg

  Szanowni Państwo! Burmistrz Marek Długozima zaprasza mieszkańców Gminy Trzebnica do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Planu zaopatrzenia w energię elektryczną, prąd i paliwa gazowe dla Gminy Trzebnica”. Konsultacje przeprowadza się w formie badania opinii na temat w/w Planu zaopatrzenia.

 • Rekrutacja do projektu "Rodzice wracają do pracy"

  FB_gminne kluby dziecięce-03.jpeg

  Pragniemy poinformować, iż Gmina Trzebnica ogłasza ponowną rekrutację w ramach projektu "Rodzice wracają do pracy! - Rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Gminie Trzebnica". Projekt wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Poddziałanie 8.4.1 Godzenie życia zawodowego i prywatnego - konkursy horyzontalne. Projekt realizowany jest od 1 maja 2018 r. do 31 sierpnia 2021 r.

 • Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

  PCPR plakat biała ramka 4-1.jpeg

  30 maja jest ustawowo ustalonym Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Święto ma na celu promowanie rodzicielstwa zastępczego oraz propagowanie działań na rzecz rozwoju opieki i wychowania dzieci pozbawionych opieki rodziców.

 • Laptopy dla uczniów

  13.jpeg

  Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie z dyrektorami Szkół Podstawowych, Przedszkoli oraz Żłobka z terenu Gminy Trzebnica. Podczas spotkania burmistrz przekazał na ich ręce 40 laptopów wraz z kompletnym oprogramowaniem, które pomogą najbardziej potrzebującym uczniom w kontynuowaniu nauki zdalnej oraz przyłbice ochronne dla personelu szkolnego.

 • Informacja Burmistrza Gminy Trzebnica

  przedszkole_2.jpeg

  W sprawie daty otwarcia żłobka, przedszkoli oraz szkół.