Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Aqua aerobik i nauka pływania

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej. Starożytni umiejętność pływania stawiali na równi z umiejętnością pisania i czytania. Od 5 września 2011 r., w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ ruszyły zajęcia aqua aerobiku, a także nauki i doskonalenia pływania. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych!

Ceny za zajęcia nauki i doskonalenia pływania: 20 zł – tyle kosztuje bilet ulgowy (dziecko) i 24 zł bilet normalny (osoba dorosła). Zajęcia trwają 45 minut. O przynależności do konkretnej grupy zadecydują: wiek i umiejętności pływackie. Zajęcia dla dzieci poniżej 4 roku życia rozpoczną się w październiku.
Jeśli chodzi o aqua aerobik, to udział w zajęciach jeden raz w tygodniu kosztuje 22 zł, natomiast przy wykupie co najmniej dwóch zajęć w tygodniu cena za pojedyncze wejście to 20 zł. Czas trwania zajęć 45 minut.
Ceny zawierają opłatę za wejście na basen.

Wszelkich informacji na temat zajęć udziela Marta Zając – koordynator zajęć sportów wodnych pod nr tel. 603 152 830.

aqua aerobik.jpeg szkoła pływania.jpeg