Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona główna

 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 7 (251) 2024.
  Data publikacji:
 • Nowe boisko w Skoroszowie

  Brak opisu obrazka
  Mieszkańcy Skoroszowa mogą cieszyć się nowym boiskiem wielofunkcyjnym. W piątek 5 kwietnia odbyło się oficjalnie otwarcie nowego obiektu sportowego. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, radni, sołtysi oraz mieszkańcy Skoroszowa. Nowe boisko to spełnienie obietnicy jaką burmistrz Marek Długozima złożył mieszkańcom wsi.
  Data publikacji: 16-04-2024 14:12
 • Będzie chodnik w kierunku Węgrzynowa

  Brak opisu obrazka
  Lada moment rozpocznie się długo wyczekiwana budowa chodnika przy ul. B. Chrobrego w Trzebnicy. W poniedziałek 15 kwietnia burmistrz Marek Długozima uczestniczył w przekazaniu terenu budowy wykonawcy robót budowlanych, którym na drodze przetargu została firma Gembiak z Krotoszyna.
  Data publikacji: 16-04-2024 13:41
 • Piotr Schmidt Quartet – Komeda Unknown 1967 / Hearsay

  Brak opisu obrazka
  Koncert Piotr Schmidt Quartet zachęca słuchaczy do zanurzenia się w tajemniczym świecie jazzowych opowieści, pełnych porywających historii oraz szczególnych emocji. Muzyka, którą usłyszymy podczas koncertu, zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż, inspirowaną twórczością legendarnego, polskiego jazzmana Krzysztofa Komedy, a także nawiąże do zjawiska pogłoski – zasłyszanej informacji bez potwierdzenia, która często prowadzi do nieporozumień i fałszywego odbioru rzeczywistości.
  Data publikacji: 16-04-2024 11:41
 • Dęby pamięci

  Brak opisu obrazka
  13 kwietnia od wielu lat obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Dzień, który upamiętnia rocznicę opublikowania przez Niemcy w 1943 roku informacji o odkryciu w Katyniu masowych grobów oficerów Wojska Polskiego, zamordowanych przez NKWD w 1940 roku. Natomiast 10 kwietnia wspominaliśmy 96 ofiar tragedii Smoleńskiej. W katastrofie zginęli najwybitniejsi przedstawiciele naszego narodu na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim i prezydentem RP na uchodźstwie - Ryszardem Kaczorowskim. Tego dnia chcieli oddać hołd ofiarom Zbrodni Katyńskiej i tym samym upomnieć się o pełną prawdę związaną z tym straszliwym ludobójstwem.
  Data publikacji: 16-04-2024 11:24
 • Gmina Trzebnica jest przyjazna Seniorom

  Brak opisu obrazka
  W dniach 12 i 13 kwietnia, po raz drugi w Trzebnicy, odbyła się ogólnopolska Konferencja Senior-Care dedykowana podmiotom związanym z opieką senioralną.
  Data publikacji: 15-04-2024 15:09
 • Nowe oblicze ul. Korczaka

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima uczestniczył w naradzie technicznej dotyczącej przebudowy ul. Korczaka.
  Data publikacji: 15-04-2024 14:17
 • Planowane wyłączenia prądu

  Brak opisu obrazka
  Dla poprawy pewności zasilania Klientów oraz dla przeciwdziałania awariom infrastruktury energetycznej, TAURON Dystrybucja prowadzi prace, które wiążą się z koniecznością czasowego wyłączenia energii elektrycznej.
  Data publikacji:
 • Modernizacja kolejnej drogi gminnej

  Brak opisu obrazka
  W dniu 3 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy doszło do podpisania u mowy na realizację kolejnej inwestycji na terenach wiejskich Gminy Trzebnica. Burmistrz Marek Długozima złożył swój podpis na umowie dotyczącej wykonania modernizacji nawierzchni ul. Złotej w Kobylicach. Wykonawcą prac będzie firma Zakład budowlano-Drogowy Tarnawski Zdzisław ze Żmigrodu.
  Data publikacji:
 • Otwarcie szkolnego ogródka edukacyjnego przy SP3

  Brak opisu obrazka
  W dniu 4 kwietnia burmistrz Marek Długozima wziął udział w inauguracji ogrodniczego sezonu w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy.
  Data publikacji: