Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Trzebnica nadal w grze o Centrum Pobytowe


Na łamach Gazety "Polska Gazeta Wrocławska" ukazał się artykuł dotyczący lokalizacji drużyn mających wziąć udział w przyszłorocznych mistrzostwach EURO 2012. Jak sygnalizuje autor artykułu, w dalszym ciągu Trzebnica uwzględniana jest przy ostatecznym wyborze lokalizacji dla jednej z piłkarskich reprezentacji.

Podobnego zdania jest burmistrz Marek Długozima: "Już wkrótce zakończą się prace wykończeniowe trzebnickiego stadionu, który będzie sportową wizytówką miasta. Od początku lipca działa piękny obiekt rekreacyjny - Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, który bez wątpienia jest naszym dodatkowym atutem w staraniach o centrum pobytowe. Ponadto trwają intensywne prace przy hotelu realizowanym przez prywatnego inwestora, dlatego w dalszym ciągu wierzę, że w Trzebnicy zagości jedna z europejskich drużyn piłkarskich."

DSC03343.jpeg

Potwierdzeniem tych słów jest wizytacja przedstawiciela wrocławskiego magistratu ds. Centrów Pobytowych na Dolnym Śląsku - Marcina Dymalskiego, który wraz z burmistrzem oglądał 15. lipca trzebnicki stadion oraz śledził postęp prac przy hotelu.

 Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem.