Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Nominacja do Godła Teraz Polska

Pragnę pogratulować umieszczenia Państwa gminy na Liście Nominowanych do otrzymania Godła „Teraz Polska”. Gmina Trzebnica znalazła się wśród najwyżej ocenionych gmin miejsko-wiejskich w tej edycji Konkursu – poinformowało biuro Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

6 czerwca 2011 r. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego ogłosiła listę Laureatów 21. edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategoriach: Najlepszy Produkt, Najlepsza Usługa, Najlepsze Przedsięwzięcie Innowacyjne i Najlepsza Gmina.
Gmina Trzebnica przystąpiła do konkursu po raz pierwszy i od razu dołączyła do prestiżowego i bardzo wąskiego grona nominowanych. Zdaniem Komisji Ekspertów zadecydował o tym wysoki poziom rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Trzebnica.
Listę nominowanych do otrzymania Godła „Teraz Polska” ogłoszono 28. kwietnia br. podczas konferencji „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii”. W tegorocznej edycji konkursu przyjęto i oceniono 94 wnioski weryfikacyjne. Kapituła konkursu nagrodziła 15 produktów, 7 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 6 gmin. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Po raz drugi w historii kapituła nagrodziła także tytułem „Wybitny Polak” osobistości, które swoim dorobkiem zawodowym, osiągnięciami i postawą w znaczący sposób przyczyniają się do promocji Polski na świecie. Wśród tegorocznych laureatów był m.in. najlepszy polski skoczek narciarski w historii Adam Małysz.