Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Dolnośląska Gala Talentów

13 czerwca 2011 roku burmistrz Marek Długozima i dolnośląski kurator oświaty Beata Pawłowicz ze sceny Trzebnickiego Ośrodka Kultury przywitali gości „Dolnośląskiej Gali Talentów”. Wśród wielu osobistości na Gali obecny był pan Jarosław Duda - senator Rzeczpospolitej Polskiej, sekretarz Stanu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Podczas poniedziałkowej „Dolnośląskiej Gali Talentów” zaprezentowało się 21 placówek, które zostały nagrodzone certyfikatem: „Szkoła Odkrywców Talentów” lub „Miejsce Odkrywania Talentów”. W województwie dolnośląskim jest już 120 takich szkół i 37 miejsc. Promują młodych ludzi, którzy z pasją recytują, śpiewają, grają na instrumentach, tańczą lub prezentują się poprzez inne formy sceniczne.
Obecnie trwa ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Rok Odkrywania Talentów” (2010/2011). „Gala Talentów” wpisuje się w program, którego celem jest odkrycie młodych, uzdolnionych ludzi, ale również promocja nauczycieli i placówek, które potrafią dostrzec wyjątkowe zdolności i pomagają je rozwijać.
 
Galeria zdjęć
_galeria_42_11_1_1_4_3_0_0_