Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Jubileusze w Gminie Trzebnica

Miło nam poinformować, że Gmina Trzebnica doczekała się kolejnych par małżeńskich, które obchodzą złote gody. Państwo Helena i Waldemar Makowscy oraz Państwo Marianna i Ryszard Marciniec uroczyście ślubowali sobie miłość i wierność w trzebnickim Ratuszu ponad 50 lat temu.

Szczęśliwe pary wraz z ich gośćmi przywitał w Ratuszu na trzebnickim Rynku Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima oraz Magdalena Kunicka zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Trzebnicy, która odczytała poruszający tekst okolicznościowy. Następnie, powtarzając za burmistrzem, honorowi goście odnowili swoje śluby małżeńskie, co wywołało u wszystkich wiele radości oraz wzruszenia. Każda z par otrzymała także medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz legitymacje państwowe, upamiętniające okrągłe rocznice zawarcia związków małżeńskich, a także okolicznościowe dyplomy, kwiaty oraz prezenty, które w imieniu całej wspólnoty samorządowej przekazał Burmistrz Gminy Trzebnica.

Po wpisaniu się do pamiątkowej księgi i wykonaniu wspólnego zdjęcia, przyszedł czas na wspominki, opowieści, porady na szczęśliwe życie dla młodszych pokoleń oraz historie rodzinne. Całe spotkanie odbyło się w niezwykle doniosłej, a zarazem rodzinnej i sympatycznej atmosferze.

Jeszcze raz gratulujemy tak imponującego stażu małżeńskiego i życzymy wiele zdrowia i szczęścia na kolejne lata.

DSC01998.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie par obchodzących rocznie – Państwo Makowscy oraz Państwo Marciniec z Burmistrzem Markiem Długozimą.