#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Gratulacje dla drużyny BUDMEL GAUDIA Trzebnica

Osobiste gratulacje dla zawodniczek BUDMEL GAUDIA Trzebnica, trenerów, działaczy klubu oraz sponsorów, za awans drużyny do I Ligi Siatkarek, złożył Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima podczas specjalnego spotkania w Urzędzie Miejskim, które odbyło się w dniu 16.05.2011 r.

Awans zespołu do I Ligi, to największy sukces klubu w jego długoletniej historii. Wyrażając słowa uznania dla wszystkich zaangażowanych w działanie drużyny oraz serdecznie gratulując tak spektakularnego sukcesu, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, podkreślił, że sport jest jedną z najważniejszych dziedzin działalności miasta i gminy oraz doskonałą formą promocji naszej małej ojczyzny. Życzył także dalszych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

DSC01363.jpeg

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima wręczył zawodniczkom oraz trenerom i działaczom dyplomy uznania, a sponsorom drużyny podziękowania, w związku z ogromnym sukcesem, jaki wspólnie osiągnęli.

DSC01391.jpeg

Pamiątkowe zdjęcie uczestników spotkania, które odbyło się w bardzo miłej atmosferze radości z awansu do wyższego poziomu rozgrywek.